NaruTo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NaruTo

Това е сайт за нашето известно аниме Наруто!
 
ИндексТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дневниците на Един, не толкова малоумен човек

Go down 
АвторСъобщение
--Norry--

--Norry--


Брой мнения : 18
Join date : 29.07.2010
Age : 28
Местожителство : Руен
Male

Дневниците на Един, не толкова малоумен човек Empty
ПисанеЗаглавие: Дневниците на Един, не толкова малоумен човек   Дневниците на Един, не толкова малоумен човек I_icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 8:58 pm

Ден 1.
Хубаво е навън. Що? Ми щото е лято. Пак идва времето ми за почивка... Не знам къде да отида... Когато отида в Египет се връщам целия почернял. Когато отида пък на Червено море се връщам побелял. Що така? Ми щото в Египет е горещо, а в Червено море водата е много солена. Вчера се срещнах с една много готина мацка... И тъй като не научих името и, ще и викам п*т*а. Да, та тази Путка беше много готина... Та ще ти кажа мило дневниче кво си говорехме.
- Здрасти... Нещо за пиене?
- Не, аз вече пих...
Бахти, кат ми каза тва, тя направо ме тръшна... Каза, ми че съм бил педераст, и че щяла хора като мене да ги убие! Била... Офф... Кво беше, забравих вече! Бе няма значение... Някаква била... Ама много силна, бе брато! Трябва да я пробвам някой път..
. Дневниците на Един, не толкова малоумен човек 105799Хайде това е!
Върнете се в началото Go down
--Norry--

--Norry--


Брой мнения : 18
Join date : 29.07.2010
Age : 28
Местожителство : Руен
Male

Дневниците на Един, не толкова малоумен човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневниците на Един, не толкова малоумен човек   Дневниците на Един, не толкова малоумен човек I_icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 11:41 am

Ден 2. Здрасти дневниче! Още е хубаво навън! Не ме питай вече, що... Щото няма да ти отговоря! Днеска ходих на плаж... И там срещнах една п*т*а. Заговорих я, пък тя каза, че била л**б**ка! Е**хти, нямам късмет с жените аз! И така... След като п*т*а*а си замина, един ш**ан п***ра** ме заговори! Всичко вървеше нормално, докато не каза, че е г*й, и че иска да го прави с мен! Ужас! Два часа съм бягал по брега на плажа, докато накрая избягах! Викнах и полиция и те помислиха, че съм луд! Е**хти хората! Айде чао... Някой ден пак!
Върнете се в началото Go down
 
Дневниците на Един, не толкова малоумен човек
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Из "Дневниците на едно момиче"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NaruTo :: Други занимания във форума :: FanFic-
Идете на: