NaruTo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NaruTo

Това е сайт за нашето известно аниме Наруто!
 
ИндексТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Из "Дневниците на едно момиче"

Go down 
АвторСъобщение
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

Из "Дневниците на едно момиче" Empty
ПисанеЗаглавие: Из "Дневниците на едно момиче"   Из "Дневниците на едно момиче" I_icon_minitimeСъб Юли 24, 2010 3:34 pm

Ден 1. Какъв ужасен ден. Първо като се събудих заварих косата си в ужасно състояние... Плаче ми се направо... Но второто нещо е още по-гадно. Трябва да отида с още 8 човека до планината на елфите и да оставим "Единствената" там. "Единствената" е една много шибана и непотребна огърличка, която уж давала магически и умствени сили, обаче аз я пробвах и не е вярно, че дава такива неща. Само ме лъжат напоследък... Но сега малко да попиша за мършичките, които са с мен, но са много грозни:
1. Лари - човек
2. Лусцион - демон
3. Елийс - гладиаторка
4. ИлкЦин - демонка
5. Лефтин - елф
6. Ичкен - гладиатор
7. Лоренсия - жена/човек
8. Клорнис - елфка
9. Ризъл - магьосник (а, ама това съм АЗ)

След като разбраха коя съм аз, останалите започнаха да ми се вазхищават. Ха, завиждайте. Нямате като моята коса, нито като моята кожа и лице. Аз използвам козметиката на AVON и вие не можете да сте като мен. Спряхме за почивка, но ги чаках много дълго... Те за 30 минути се оправиха, а аз за 2 часа. Колко са бавни... Ама нека им, да ми завиждат. В момента сме на една лодка (бахти шибаното) и водата от греблата се плиска в мен и ми разваля хубавата прическа (за което после като слезем ще поплача) и грима. След няколко часа слязохме на брега в гората, където ще преспиваме. Е, след толкова вървене вече сме в дъното на гората и аз се изкъпах, направих си нова прическа и си сложих грим... Вече съм готова да си лягам, но има един шибан ужасен проблем: ЛУСЦИОН И ИЛКЦИН НАМЕРИХА КОГА ДА СЕ ЕБАТ!!! Тъй като гората е много тиха и никой не ги чува, те си мислят, че трябва да развалят настроението на Кралицата си, тоест АЗ!!! Е, утре ще ги подредя едно хубаво и ще видят, че повече няма да правят секс в присъствието на Кралицата си. Олеле прическата ми се разваля.

Все още най-красива от всички!!!
Върнете се в началото Go down
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

Из "Дневниците на едно момиче" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Из "Дневниците на едно момиче"   Из "Дневниците на едно момиче" I_icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 10:50 am

Ден 2. Ужас! Лакът ми за коса е на свършване, а в тази шибана пещера, в която сме няма от къде да си купя ;( ... Сега всеки ще си помисли, че съм грозна... Вчера хамавите Лари и Лоренсия се чукаха, докато явно не умряха! Е, не са мъртви, но ми се иска, тъй като са много гадни. Тъй като в момента съм в депресия, всички се възползват от мен. Вчера Лусцион ми каза да му сваря супа с магиите си... Ще му сваря аз на него, главата му ще сваря! Клорнис и Лефтин пък са ужасни! Спираме на всеки десет минути, заради тях, що? Ми щото искат постоянно да се ебат. Мамичката им! Елийс пък как можа да направи това, което никога не трябваше да прави? Да вземе точно на средата на пътя да забременее! Ние няма да се върнем около 2 години! Кво ще я правим като стане в 9тия месец? Предложих на Ичкен да се отървем от нея, когато е време да ражда и знаеш ли какво мило дневниче? Тоз хамавия ме удари с брадвата си по главата! Не знам какво стана, но преди да изпадна в безсъзнание, усетих че някаква течност се стича от главата ми... И тва беше кръв! Сега заради тоз педераст мазен, не съм красива :@ ! Ще си отмъстя! Ще види той. Няма да му се роди шибаното дете! Що? Щото, когато Елийс поиска някаква отвара за пиене, аз ще направя една, която убива плода. Хахаха... И ще се отърва от лапенцето! После обаче не знам Ичкен на кво ще ме направи, но... Сега не ме интересува, така или иначе, хамавото лапе може и мъртво да се роди, тъй като пещерата е пълна със съставки, които могат да причинят милиони болести... Особено на зародишите ]:) ! Нека им на онез двамата! Аз леко ще спирам да пиша вече, щото... Могат да се усетят, маймуните!

Въпреки без лак за коса и рана на главата, все още най-красива от всички!
Върнете се в началото Go down
 
Из "Дневниците на едно момиче"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дневниците на Един, не толкова малоумен човек

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NaruTo :: Други занимания във форума :: FanFic-
Идете на: