NaruTo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NaruTo

Това е сайт за нашето известно аниме Наруто!
 
ИндексТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Лечебницата

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeНед Май 03, 2009 9:27 am

Тук ще се лекувате след битка.
Върнете се в началото Go down
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 9:53 pm

Сакура пристигна, носейки Итачи... Каза на лекарите да се погрижат за него... Настаниха го в стая, в която имаше само 1 човек... Това и хареса... Непознатия мъж скоро щеше да бъде изписан... Сакура остана при Итачи... И зачака той да се събуди...
Върнете се в началото Go down
ItachiUchiha
Избягал нинджа
Избягал нинджа
ItachiUchiha


Брой мнения : 141
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Местожителство : София
Male

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 9:54 pm

- Какво е това място? Сакура? Ти... Ти... Ти си тук? Какво ми се е случило? - попита Итачи, Сакура.
Върнете се в началото Go down
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 9:56 pm

- Голям си тъпчо обаче! Защо се натъпка с приспивателни? - попита го Сакура. - Ти си в лечебницата, какво ти се е случило не знам, какво правя тук си е моя работа, всъщност съм тук, за да те наблюдавам... - допълни Сакура.
Върнете се в началото Go down
ItachiUchiha
Избягал нинджа
Избягал нинджа
ItachiUchiha


Брой мнения : 141
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Местожителство : София
Male

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 10:00 pm

- Не ми трябва твоето наблюдение, трябваше да съм мъртъв или поне без спомени, но като гледам не съм... Изпих приспивателните, за да удавя мъката си в тях... Ама като гледам няма файда. - отвърна Итачи. - Какво още чакаш? Тръгвай си! Върви, опитвам се да те забравя, така че не трябва да те виждам близо до себе си... - каза Итачи.
Върнете се в началото Go down
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 10:02 pm

Сакура си сведе главата надолу, и от лицето и беше текнала сълза... Тя му каза:
- Добре, този път ще си тръгна, но на следващия...
Върнете се в началото Go down
ItachiUchiha
Избягал нинджа
Избягал нинджа
ItachiUchiha


Брой мнения : 141
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Местожителство : София
Male

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 10:07 pm

- Млъкни! И си върви, не искам да те виждам повече... Забрави ме, не ти не ме харесваш, аз трябва да те забравя, каза ми го направо, не в последния момент, както правят други момичета... Виж ти ме разочарова, разбрах си мястото... Сега си върви и повече не ме следи... Ще е добре и за двама ни... - каза Итачи.
Върнете се в началото Go down
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 10:09 pm

- Добре, ще си тръгна, но ще ти кажа нещо, радвах се че те познавах... - каза Сакура.
Преди да си тръгне, тя целуна Итачи...
Върнете се в началото Go down
ItachiUchiha
Избягал нинджа
Избягал нинджа
ItachiUchiha


Брой мнения : 141
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Местожителство : София
Male

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 10:11 pm

Итачи се учуди...
- Не, престани... Стига вече, върви си... Ти ми разби сърцето, не искам да те виждам повече! Заминавай си! - каза Итачи.
Върнете се в началото Go down
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeПет Юли 03, 2009 10:12 pm

Сакура си тръгна, с наведена глава...
Върнете се в началото Go down
ItachiUchiha
Избягал нинджа
Избягал нинджа
ItachiUchiha


Брой мнения : 141
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Местожителство : София
Male

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeПет Май 14, 2010 11:05 pm

Итачи заведе Сакура в лечебницата. След дългата операция, съобщиха че Сакура е в критично състояение. Итачи не се отдели от нея. Чакаше я да се събуди.
Върнете се в началото Go down
Ino_Raider
Ученик в Академията
Ученик в Академията
Ino_Raider


Брой мнения : 32
Join date : 22.08.2009
Age : 30
Местожителство : Варна
Female

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСъб Май 15, 2010 6:59 pm

Ино търсеше из стаите на болницата, стаята на Сакура. Намери стаята и и влезе в нея. Тя завари Итачи при Сакура и го попита:
- Как е състоянието и?
Върнете се в началото Go down
ItachiUchiha
Избягал нинджа
Избягал нинджа
ItachiUchiha


Брой мнения : 141
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Местожителство : София
Male

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeСъб Май 15, 2010 10:23 pm

Итачи погледна с тъжен поглед към полуумрялата Сакура и каза на Ино:
- Лекарие не дават големи надежди! Тъй като отровата повали цялото и тяло за отрицателно време, може всеки момент част от нея може да засегне сърцето и и тя да умре!
Върнете се в началото Go down
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitimeПон Май 17, 2010 7:46 pm

Сакура се оправи, след дългото време тука. Трябваше и само да се възстанови напълно, но това ще стане с много усилени тренировки. Докато излизаше от болницата и се прииска да счупи носа на Итачи, защото е взел парите и! Лечебницата 348966
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лечебницата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лечебницата   Лечебницата I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лечебницата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NaruTo :: В селото :: Лечебницата-
Идете на: