NaruTo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NaruTo

Това е сайт за нашето известно аниме Наруто!
 
ИндексТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
~Bl00dyRos3~
Yuri Addicted
Yuri Addicted
~Bl00dyRos3~


Брой мнения : 153
Join date : 05.07.2009
Age : 29
Female

Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а Empty
ПисанеЗаглавие: Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а   Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а I_icon_minitimeПет Юли 10, 2009 12:56 pm

Тук всеки си казва защо си е избрал точно този ник (Това е името с което се пишете), аватар и подпис. Аз започвам първа:

Ами ника ми идва от "Блъди Роуз", което е оръжието на Зеро-кун от Vampire Knight Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а 658236 . Та затова. Аватара и подписа са на C.C от Code Geass. Защото ми е една от любимките за момента, а и напоследък взе много да ме радва Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а 658236 ....

Сега сте вие...


Последната промяна е направена от ~Bl00dyRos3~ на Вто Ное 10, 2009 4:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а   Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а I_icon_minitimeНед Юли 12, 2009 11:55 am

Ника ми идва от една моя измислица... Аватара и подписа са на непознати аниме момичета... Избрала съм ги, защото ми харесват... Въобще не знам от къде идват аватара, подписа и ника ми...
Върнете се в началото Go down
ItachiUchiha
Избягал нинджа
Избягал нинджа
ItachiUchiha


Брой мнения : 141
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Местожителство : София
Male

Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а   Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а I_icon_minitimeНед Юли 12, 2009 12:09 pm

Ника, аватара и подписа са на Итачи Учиха от Наруто. Избрал съм ги, защото Итачи ми е любимец.
Върнете се в началото Go down
Hryychi_Itachi
Генин
Генин
Hryychi_Itachi


Брой мнения : 98
Join date : 01.07.2009
Age : 28
Местожителство : Девня
Male

Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а   Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а I_icon_minitimeНед Юли 12, 2009 12:12 pm

Аватара, подписа и ника са: Ника е на Учиха Саске, нямам подпис, ника ми е на Саске, избрал съм ги защото ме кефи.
Върнете се в началото Go down
http://ili96.bulgarianforum.net/memberlist.forum
NejiHyuuga^_^
Генин
Генин
NejiHyuuga^_^


Брой мнения : 51
Join date : 02.07.2009
Age : 30
Местожителство : Пазарджик
Male

Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а   Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а I_icon_minitimeНед Юли 12, 2009 12:20 pm

Аватара, ника и подписа са на Хюга Неджи, защото много ме кефи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а   Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ника, аватара и подписа, и защо съм си ги избрал/а
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво мислите за аватара и подписа на предишния?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NaruTo :: Кошче :: Кошчето-
Идете на: