NaruTo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NaruTo

Това е сайт за нашето известно аниме Наруто!
 
ИндексТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 FanFic Itachi Uchiha

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

FanFic Itachi Uchiha Empty
ПисанеЗаглавие: FanFic Itachi Uchiha   FanFic Itachi Uchiha I_icon_minitimeВто Юни 30, 2009 11:42 am

Тук пишете фикчета за Итачи...
Върнете се в началото Go down
Hryychi_Itachi
Генин
Генин
Hryychi_Itachi


Брой мнения : 98
Join date : 01.07.2009
Age : 28
Местожителство : Девня
Male

FanFic Itachi Uchiha Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FanFic Itachi Uchiha   FanFic Itachi Uchiha I_icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 7:44 am

Един ден Итачи отиде да се расходи една жена го видя и го сграпчи и започна да го саблича и да се натиска снего тя пищеше като
FanFic Itachi Uchiha 494112 тя се саблече я Итачи започна да я натиска а пък Сакура беше в страни видяго и започна да се FanFic Itachi Uchiha 348966 FanFic Itachi Uchiha 348966 FanFic Itachi Uchiha 348966 FanFic Itachi Uchiha 348966 FanFic Itachi Uchiha 348966 FanFic Itachi Uchiha 348966 FanFic Itachi Uchiha 348966 FanFic Itachi Uchiha 348966 FanFic Itachi Uchiha 348966 FanFic Itachi Uchiha 791223 FanFic Itachi Uchiha 791223 FanFic Itachi Uchiha 791223 FanFic Itachi Uchiha 590190 FanFic Itachi Uchiha 590190 FanFic Itachi Uchiha 192301 Итачи тряя да пребия дно хубаво аи изчезвай да не те видя повече маниса и тя накрая се FanFic Itachi Uchiha 609468 FanFic Itachi Uchiha 609468 FanFic Itachi Uchiha 609468
Върнете се в началото Go down
http://ili96.bulgarianforum.net/memberlist.forum
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

FanFic Itachi Uchiha Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FanFic Itachi Uchiha   FanFic Itachi Uchiha I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 7:18 pm

Сега... Тъй като вече направо ми омръзна, Итачи да ми хаква компа, заради това аз ще си отмъстя! FanFic Itachi Uchiha 105799

-- В къщата на Итачи и Фугаку (пояснение: Фугаку е бащата на Итачи) --

Фугаку беше взел сина си Итачи, да живее с него, само за да го измъчва, изнасилва и използва за слуга! Итачи не подозираше какво го чака, докато един ден баща му не се прибра ядосан от работа:
- Събличай се! - изръмжа Фугаку.
Итачи нямаше правото да възразява, заради това тихо и кротко се съблече. Итачи гледаше надолу, докато баща му пак не изръмжа:
- Какво чакаш? Вземи от шкафа вибратора и ела!
Итачи бавно се запъти към шкафа, отвори го още по-бавно и извади от там един вибратор. После се запъти още по-бавно към баща си.
- Сега падни на колене и започни да правиш чекии на вибратора! - заповяда Фугаку.
И нали Итачи слуша, за да не си изпати, изпълнява... Минаха няколко минути и на Фугаку му писна:
- Спри! Сега ще му правиш свирки!
Итачи не искаше и заради това се обади:
- Не искам!
- Какво?! - кресна му Фугаку. - Не искаш, така ли? Добре тогава!
Фугаку излезе, а Итачи си помисли, че се е отървал, докато Фугаку не се върна с един камшик.
- Лягай на пода! По корем! - заповяда му баща му.
Итачи легна и започна да мисли, какво може да направи баща му с тоя камшик, докато не усети един много силен удар по гърба си... След това получи още няколко! Тогава баща му го попита:
- Е, сега ще искаш ли?
- Д-да! - отвърна съвсем тихо Итачи.
- Какво каза? - попита ядосано Фугаку.
- Че ще изпълня това, което искаш! - отвърна Итачи.
- Как се осмеляваш да ми говориш така? - попита ядосано баща му и го удари още един път с камшика.
Итачи нямаше избор, заради това започна да прави свирки на вибратора... На баща му му омръзна да гледа и заради това каза на Итачи:
- Не си интересен! По-безинтересен си и от Саске!
"От Саске? Значи е изнасилил и него?" мислеше си Итачи.
- Сега, мили тъп синко, ще правиш секс с вибратора! - каза Фугаку.
Итачи още повече не искаше и не му пукаше дали пак ще яде бой, заради това каза:
- Ако искаш ме убий, но аз няма да правя нищо с този вибратор!
- Още ти е рано за мен! Първо трябва да загубиш девствеността си, и тогава да се ебеш с мен! - каза му баща му. - Не искаш, ли каза? Сигурен ли си?
- Да, сигурен съм! Няма да правя секс с вибратора! - развика му се Итачи.
- Хм, Саске не ми възразяваше въобще, а ти... А ти... - разкрещя се Фугаку. - Добре, сега ще видиш! Щом не искаш вибратора, ще го направиш с мен!
- К-какво? - запита много учуден Итачи.
- Това, което чу! Докато ти беше в Акатски, аз изнасилвах Саске, но след като те намерих, е твой ред! - каза му смеейки се баща му.
След това един доста силен удар повали Итачи на земята. Фугаку се съблече и легна върху Итачи, готов да започнат половото си сношение. След като баща му влезе в него, Итачи изпищя толкова силно, че ако беше вечер щеше да се събудят дори мъртвите! Няколко часа след сношението им, Фугаку почисти и превърза гърба на Итачи, който беше разкървавен от побоя, който Фугаку му нанесе.






Хепи енд, нали? Това заслужава Итачи... Спокойно аз ще отмъстя за всеки комп, който е бил хакнат от Итачи, като пиша още такива Фикчета
FanFic Itachi Uchiha 326988
Върнете се в началото Go down
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

FanFic Itachi Uchiha Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FanFic Itachi Uchiha   FanFic Itachi Uchiha I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 12:40 am

Второто ми отмъщение FanFic Itachi Uchiha 389502

-- В къщата на Фугаку и Итачи --

Итачи искаше да се самоубие след онази вечер, в която баща му го изнасили... Но все не намираше начин как да стане това! Баща му се върна ядосан и още от вратата му се разкрещя: (Спокойно Итачи, това ми е познато до болка...)
- Итачи, защо не си почистил коридора?
- Почистих го, татко! - отвърна Итачи.
- Така ли? А какви са тогава, тези следи от обувки? - попита ядосано баща му.
- Ами, ти току що влезе и нали навън валя, и заради това има следи! - отвърна тихо Итачи.
- Харесваш ми така... Да говориш тихо... НО ТОВА НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ ЩЕ СЕ ДЪРЖА МИЛО С ТЕБ!!! ПОЧИСТИ КОРИДОРА И СЛЕД ТОВА МИ ИЗМИЙ ОБУВКИТЕ!!! - кресна му Фугаку.
Итачи започна да изпълнява заповедите, а баща му отиде в тяхната стая и си легна! Итачи видя, че Фугаку спи, направи това, което му каза той и веднага отиде в кухнята. В един шкаф имаше много кухненски ножове и Итачи реши да вземе най-големия! С тоя нож, той щеше да убие баща си и веднъж завинаги да се отърве от него! Итачи влезе съвсем тихо в тяхната стая, вдигна ножа над главата си и с всичка сила го замахна надолу. Но в последния момент Фугаку се събуди, хвана Итачи за ръцете, обърна ги в посока, в която ножа беше срещу гърлото на Итачи и му кресна:
- Какво се опитваше да направиш, тъпи мой синко?
Итачи не знаеше какво да направи! Той се вцепени от страх, дотолкова че даже и погледът му беше бездушен. (Тоест както умират хората в аниметата... Очите им стават едни по-тъмни...) Фугаку го видя и се учуди, а Итачи започна да трепери.
"Какво ти става Итачи? Спри да трепериш! Тоз идиот само те стресна! УСПОКОЙ СЕ!!!" - мислеше си Итачи.
Но нищо не му помогна...
- Какво си се разтреперил? Да не те е страх от нещо? - попита със зла усмивка Фугаку.
Фугаку пусна ръцете на Итачи, а Итачи изтърва ножа и започна да трепери още по-силно!
- Ох, Боже! Спри да трепериш, сякаш ти е студено, а довърши чистенето на къщата! - кресна му Фугаку.
Итачи взе ножа и реши да го прибере, но той трепереше толкова много, че не можеше да го прибере.
- Дай го тоя нож! - кресна Фугаку. - Ще направиш нещо!
Итачи не можа повече да издържи, причерня му и изведнъж той се строполи на земята!
- Итачи, какво ти стана? - попита Фугаку.
Фугаку видя, че Итачи е припаднал и го вдигна на рамото си, след което го отведе в тяхната стая и го остави на леглото, докато се свести. Не измина много време и Итачи дойде на себе си, но когато се сети за преди малко, той започна пак да трепери, но този път по-слабо!
- Ти се събуди! Добре ли си? - попита баща му.
Когато Итачи погледна баща си, той започна да трепери като преди малко!
- Ако трепериш, заради това с ножа и викането и така нататък, не се безпокой! Прощавам ти! - каза Фугаку на Итачи и му се усмихна.
При тези думи Итачи спря да трепери и стана от леглото...
- Най-сетне! А сега... Идва най-хубавата част! - каза му Фугаку със злорадствена усмивка.
Итачи знаеше какво предстои и заради това сам се съблече. На Фугаку това му хареса и реши, че най-сетне Итачи е готов да се подчинява, без да възразява! Баща му се съблече и каза на Итачи да застане на четири крака. След това започнаха да се ебат. След като свършиха Фугаку нареди на Итачи да изчисти къщата, а той легна, за да си почива!

Върнете се в началото Go down
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

FanFic Itachi Uchiha Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FanFic Itachi Uchiha   FanFic Itachi Uchiha I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:33 pm

-- В къщата на Итачи и Фугаку --

Фугаку този път се прибра радостен от работа. Беше получил заплатата си. Итачи видя, че баща му се прибира и реши по-бързо да изчисти, за да не му мърмори много. Заради това само замаза боклука.
- Здрасти татко. - каза щастливо Итачи.
- Здрасти, тъпи мой синко. - каза му радостно баща му.
На Итачи не му правеше впечатление, че Фугаку го нарича тъп. (Тъй като той е такъв!!!) Итачи си мислеше, че днес ще се отърве от ужаса, който изпитваше, но за негово нещастие, не знаеше какво го чака... Когато стана около единадесет вечерта, три човека се появиха пред къщата на Итачи и Фугаку. Фугаку излезе, поздрави и остави хората да влязат в къщата. Итачи ги поздрави, взе палтата и шапките им и ги постави на закачалките. Баща му ги упъти до хола, след това се върна в коридора, хвана Итачи силно за ръката, поведе го в тяхната стая и му каза:
- Обличаш женското кимоно и като стане 23:30 идваш в хола и се държиш като гей! Ясно? - попита през зъби Фугаку.
- Добре! - отвърна Итачи, опитвайки се да освободи ръката си.
След това, баща му го пусна и отиде в хола, където гостите му го чакаха. През това време, Итачи облече кимоното, направи си женска прическа, сложи си малко грим и като се видя в огледалото онемя. "Какво правиш по дяволите? Защо си се гримирал? Махай го тоя грим, махай го и тва кимоно! Кво ти пука за един стар нещастник?" - мислеше си Итачи постоянно.
Той развали прическата си, връщайки косата си в нормалната си форма, махна грима и седна на леглото. Итачи вече беше разбрал, че баща му ще накара гостите си да правят секс с него. Като си помислеше за това, косата му настръхваше. "Той иска да ме продаде за една вечер! Нещастник!" - мислеше си Итачи, но мислите му бяха прекъснати от ядосания Фугаку, който го хвана силно за ръката и го помъкна към хола.
- Казах ти в 23:30 да си в хола, а ти какво правиш? Седиш на леглото и си мислиш! - викаше му Фугаку.
Когато с трясък влязоха Итачи и баща му, Фугаку каза:
- Това драги колеги, е моят син! Обаче, той е гей. А аз знам, че и вие не сте хетеросексуални, заради това ви предоставям тоя млад педераст!
Когато колегите на Фугаку видяха прекрасния му син, те започнаха да ахкат и да говорят по между си за чертите му. Това на Фугаку му хареса и лицето му придови щастлива усмивка. Един от колегите му попита:
- Фугаку, кога можем да правим секс с него?
- Когато пожелаете, драги гости, когато пожелаете! - отвърна Фугаку, гледайки към Итачи.
Колегите му веднага се съгласиха да правят секс с Итачи. Фугаку ги опъти към стаята им и им каза:
- Тук, той спи. Леглото е достатъчно голямо, за да се поберете всички. Можете да правите, каквото поискате с него. Той няма да има против, нали Итачи?
- Д-да. - отвърна Итачи.
Тогава гостите влязоха с Итачи в стаята, Фугаку седна на един стол и започна да гледа.
- Фугаку няма ли да се присъединиш? - попита един от колегите му.
- Не, аз после ще се насладя. - отвърна Фугаку, усмихвайки се.
Един от колегите му, бутна Итачи на леглото и късото кимоно, разкри малка част от задника му. Колегите на Фугаку се възбудиха още повече и започнаха да се събличат. След това един от колегите на Фугаку махна кимоното на Итачи и легна на леглото. Втория пък започна да влиза в момчето, а третия преди Итачи да е изпищял, му вкара члена в устата си. Първия не знаеше какво да прави и заради това започна да си играе със зърната на момчето, колкото му позволяваше легналото върху него тяло. Човекът, който чукаше Итачи свърши, изпразни се в него и се облече. След това го подхвана втория. Втория човек имаше по-голям хуй от първия и Итачи изрещя, когато мъжа вкара члена си в момчето. Итачи изпитваше ужасна болка, по-ужасна и от тази, която Фугаку му причиняваше. Втория човек свърши, но... На него един път не му стигаше, заради това го изчука още един път. Итачи не можеше повече и заради това му причерня. След като свърши втория, беше на ред третия, с хуй по-огромен и от втория! Но, за да не вика много, първия даде някакъв парцал на втория, за да му завърже устата. Третия човек влезе в момчето, а то изпищя, с колкото глас можеше, но викът беше заглушен от парцала, с който беше завързана устата му. Третият човек започна да чука Итачи по-бързо и да му дърпа косата. Толкова силно му дърпа косата, че ако му я беше дръпнал още малко, щеше да му се счупи вратът. Болката, която изпитваше Итачи беше неописуемо огромна. Тя му дойде малко в повече, което придизвика припадакът на момчето. Итачи се отпусна като труп, затвори бавно очите си и не след дълго загуби съзнание. Третият мъж свърши и каза разтревожен на Фугаку:
- Май прекалих малко. Ако се е случило нещо със сина ти, съжалявам.
- Няма му нищо! Вие свършихте чудесна работа. - отвърна Фугаку.
Те излязоха от стаята и решиха да си ходят. Фугаку ги изпрати до вратата и им пожела лека нощ. След това се върна в стаята на Итачи и като видя, че той идва в съзнание, отиде до леглото, удари му шамар и му каза:
- Какво мръсно дете си! Да се ебеш с моите колеги и да си целия изпоцапан в сперма!
- Т-ти ме... про... даде... - отвърна Итачи.
- Продал ли съм те? Как така? - отвърна учудено Фугаку.
- Ми... Така... Ти ме про... даде на онези... маймуни! Мразя... те... - отвърна Итачи и отново загуби съзнание.





Хепи Енд!
Върнете се в началото Go down
ItachiUchiha
Избягал нинджа
Избягал нинджа
ItachiUchiha


Брой мнения : 141
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Местожителство : София
Male

FanFic Itachi Uchiha Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FanFic Itachi Uchiha   FanFic Itachi Uchiha I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:11 pm

Чакай Или, защо си тормозила толкова горкия човечец?
Върнете се в началото Go down
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

FanFic Itachi Uchiha Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FanFic Itachi Uchiha   FanFic Itachi Uchiha I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:13 pm

Защо ли? Защото той заслужава само тормоз! И моите фикове са ангелчета, пред този на Магито!
Върнете се в началото Go down
~Bl00dyRos3~
Yuri Addicted
Yuri Addicted
~Bl00dyRos3~


Брой мнения : 153
Join date : 05.07.2009
Age : 29
Female

FanFic Itachi Uchiha Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FanFic Itachi Uchiha   FanFic Itachi Uchiha I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:21 pm

За това, дето сега ще го постна ли говорим? FanFic Itachi Uchiha 557955 Сори, просто в последните няколко дни компа ми се зарази с вирус и се наложи да изкарам яда някъде. Та ето го въпросното творение.


Напоследък валеше много, и тревата около скривалището на Акатски беше цялата мокра, а калта беше толкова навлажнена, че вървенето през нея беше равносилно на вървене през участък от плаващи пясъци. Итачи знаеше това и избягваше да минава от там, но когато все пак му се наложеше, използваше чакрата си. Днес беше необичайно тих и слънчев ден, дори Кисаме беше излязъл някъде навън, затова Итачи беше сам. Въпреки че, за него това не бе проблем, тъй като той нямаше нищо против да постои малко сам - даже се чувстваше по-спокоен.
След като почти се стъмни, а от Кисаме нямаше и следа, което беше странно, тъй като той винаги завършваше мисиите си преди залез слънце, Итачи реши да отиде да го потърси, а и без това нямаше какво да прави. За негово съжаление, нямаше друг път, освен калта, и той трябваше да мине от там. Итачи извлече малко чакра и тръгна, но във следващия момент установи, че нещо я изяжда изпод краката му и той потъва. "Самехада. Кисаме сигурно го е забравил. Ето защо се бави." - помисли си Итачи и бръкна в калта. За негова изненада, Самехада не беше долу, а той вече почти беше затънал. Итачи правеше всичко по силите си да се измъкне от коварната кал, когато чу глас зад себе си.
- Ей хлапе, да ти помогна ли? - гласа беше непознат за Итачи, и той успя, доколкото беше възможно, да се обърне, за да види кой е зад него, но нито фигурата, нито лицето на мъжа му беше познато. - Попитах нещо, да ти помогна ли? - отново се чу същия глас.
Итачи не можеше да говори, тъй като калта го притискаше така, че единствения останал кислород, той използваше за да диша. Успя само да кимне. Тогава непознатия направи някаква странна техника, и всичката кал се махна. След като си пое въздух, Итачи попита:
- Кой си ти? Дори аз не успях да се справя с тази кал, а ти успя, и то само с една техника.
Непознатия се усмихна.
- Няма значение кой съм. Но след като ти помогнах, може би и ти ще ми помогнеш, търся хлапе на име Учиха Итачи.
- Стоиш пред него. Аз съм Учиха Итачи. - Отговори леко изненадано Итачи.
Усмивката на непознатия стана още по-голяма.
- Интересно. Учиха Итачи за когото аз съм чувал, едва ли би бил затруднен от нищо и никаква кал. Явно си се отпуснал. Но както и да е, не е моя работа. Трябва да ти покажа нещо, ела с мен.
Итачи беше сигурен в уменията си, и не смяташе този човек за опасен (бел. авт. Голяяяма грешка, мръсен хакер такъв) и затова тръгна с него без да се замисли. Вървяха доста време, докато не стигнаха до една много странна малка къщурка. На вид тя изглеждаше неподдържана и Итачи не можеше да повярва, как някой живее тук, дори скривалището на Акатски беше луксозен хотел в сравнение с това. Итачи последва непознатия мъж в къщата. Когато влезе, той осъзна, че там няма никакво осветление и полагаше нечовешки усилия да не се спъне някъде. Непознатия през цялото време се усмихваше, което за Итачи бе доста странно, тъй като той самия беше забравил какво е да се усмихваш. Колкото повече вървяха навътре, толкова повече Итачи осъзнаваше, че къщата съвсем не е толкова малка, даже напротив. Най-накрая стигнаха до стая с метална врата, на която пишеше "Влизането Забранено!". Чак когато влязоха вътре и непознатия запали свещ, Итачи осъзна че стаята е пълна с принадлежности за .... Садо-Мазо. Той разбра, че е попаднал в капан, но вече беше късно, непознатия вече го беше завързал за една маса.
- З-з-защо? - едва успя да промълви Итачи.
- Защо ли? Защото се захващаш с грешните хора. Да ти кажа ли нещо хубаво? Няма да излезеш жив от тук. Дори и да си "великият" Учиха Итачи, стаята е изолирана, без никакво отражение. А и те дрогирах, така че Шарингана ти няма да работи. Наслаждавай се на последния час живот, който ти остава.
Сега вече Итачи беше наистина уплашен. Той знаеше, че без силата на Шарингана си, той е нищо, а невъзможността да го използва го поставяше в доста кофти ситуация. Но Непознатия не му даде много време за размишления, и взе един огромен вибратор от масата. Насочи го към устата на момчето и изкомандва:
- Лапай! Искам хубаво да го олигавиш.
Итачи отначало се дърпаше, но скоро осъзна, че е безмислено и реши, че ще се държи добре, тъй като това беше единствения му шанс да излезе от там жив. Лапна вибратора, но не успя да поеме много, тъй като той беше огромен. Непознатия се разгневи.
- БЕЗПОЛЕЗЕН БОКЛУК!!! Явно за нищо не ставаш, щом не можеш да се справиш с лесна задача, като тази.
Тогава Непознатия извади вибратора от устата на момчето, и го насочи надолу. Итачи се досети какво ще последва, но предвид ситуацията, не си позволи да издаде звук. Непознатия бавно вкара вибратора в ануса на Итачи, което пък доведе до ужасяващ крясък, заради който после Итачи изяде силен шамар.
- ЩЕ МЪЛЧИШ!!! АКО ИСКАШ ДА ЖИВЕЕШ, ЩЕ МЪЛЧИШ! - заплашваше го постоянно мъжът.
След като реши, че на Итачи му стига толкова, Непознатия отиде отново до другата маса и взе игла. С нея бодеше Итачи където свари, без да се интересува от болката, която му причинява.
- Жалко, че сега ще трябва да те убия. Бих искал още повече да се позабавлявам с теб, въпреки че ти си прекалено некадърен за моя вкус. Съжалявам хлапе, наистина те харесвам, но заповедите са си заповеди. Господарката няма да търпи провал!
С тези думи Непознатия взе един кухненски нож и направи малък разрез в областта на корема на Итачи. Итачи беше вцепенен от страх, а мъжа бръкна с ръка в разреза и започна да дърпа. Итачи погледна към корема си, само за да види как мъжа бавно издърпва червата му през разреза. В този момент Итачи усети остра болка и видя, че ножа е забит малко под сърцето му. Сега разбра. Непознатия искаше момчето да умре в адски мъки. Мъжа донесе чаша и насъбра малко кръв в нея, с която поля главата на безпомощното момче. Остави червата му наполовина навън, бръкна в разреза под сърцето и го стисна с всички сили. Итачи усети как живота го напуска, и бавно затвори очи, заедно с което сърцето му престана да бие. Непознатия се усмихна жестоко и закачи трупа на куки, от които се стичаше кръвта на момчето. "Така става, като се захващаш с погрешния човек."
След няколко дни....
Кисаме: Хидане, да си виждал Итачи? И какви са тия черни дрехи и маска, в твойта стая?
Хидан: А нищо, почнах работа, да изкарам малко допълнителни пари.


Само заради последните 2 реда, можете да го считате за пародия FanFic Itachi Uchiha 557955
Върнете се в началото Go down
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

FanFic Itachi Uchiha Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FanFic Itachi Uchiha   FanFic Itachi Uchiha I_icon_minitimeВто Юли 26, 2011 11:05 pm

Отечествен Фронт - Съотборникът ми ме Изнасили



Карбовски: Днес ще ви запознаем с едно момче, което е било изнасилено от собствения си съотборник. Итачи Учиха е на 21 години и е съотборник на Акасуна Но Сасори. Те двамата са в един отбор и затова темата ни се казва "Съотборникът ми ме изнасили". Явно вече и мъжете ги изнасилват? Явно на някои вече жените не им стигат? Вижте историята на Итачи.
Итачи: Казвам се Итачи и съм на 21 години. От Коноха съм. Член съм на престъпната организация Акатски, и съм съотборник на Акасуна Но Сасори. Историята ми започва така... Веднъж, когато Лидера ни беше поставил охранителни камери във всяка една стая от скривалището. След като Сасори е бил заснет на камерите да изнасилва момиченца, Лидера решава, че трябва да му ги вземе. А и това си е по правилата!
Интервюиращия: Ама той и момиченца ли е държал? На по колко години? И горе-долу къде?
Итачи: Те са момиченца! Наистина момиченца, на по 7/8 години. Но той си мисли, че са жени. Крие ги в едно подземие на стаята ни. И след като Лидера взе момиченцата, Сасори ме накара да се трансформирам в 8 годишно момиченце...
Интервюиращия: А ти не знаеше ли, че щом той иска да се трансформираш в 8 годишна жена, няма да ти посегне?
Итачи: Аз не предполагах, че може да ме изнасили. Когато се трансформирах, си мислех, че ще ме накара да чистя стаята или нещо друго. Не ми беше минало през ума, че може да ме изнасили!
Карбовски: Ето това, зрители е новата мода! Собственият ти съотборник, който би трябвало да считаш за приятел, те кара да се трансформираш в 8 годишно момиченце, за да те изнасили! Знаем, че в България се случва, но явно и в други села, като Коноха също го има това явление.
Интервюиращ: Ти си от Коноха, но не живееш там, така ли?
Итачи: Да... В момента живеем в едно скривалище, което се намира някъде в пустинята.
Интервюиращ: Ти как се чувстваш след това, което съотборникът ти е причинил?
Итачи: Ами не знам... Не се дразня от това, че ме е изнасилил... Дразня се само, че останалите едва ли не поздравяват Сасори, за това.
Интервюиращ: А Лидерът ти, ти обърна ли се към него?
Итачи: Да, но той беше влязъл в психиатрична клиника, защото си говореше с някакъв Бог. И беше щастлив, че е оздравял, и заради това ми каза: "Да си внимавал повече!" Мислех, че ще ми помогне и може би, щеше отново да ми даде да съм Господар, ама не се получи!
Интервюиращ: Да си Господар? На какво?
Итачи: В Акатски сме разделени на Слуги и Господари. И Сасори е Господар в нашия отбор... И заради това, прави каквото си иска с мен... Караше ме да му търся жени...
Интервюиращ: Жени ли? Той не насилваше ли момиченца?
Итачи: Извинете. Исках да кажа момиченца, той постоянно им вика "жени", заради това свикнах...
Интервюиращ: Ти си красив мъж, приятелка нямаш ли?
Итачи: Имам гадже, което е в отбор с други две момичета, но с нея не можем да си говорим... И аз не знам защо.
Интервюиращ: А вие защо сте в различни отбори?
Итачи: Защото Лидера ни размести... Тъй като двама други глупаци, постоянно се дразнеха... И аз отидох в отбор със Сасори, който не знам как не ме беше набил за снимките?
Интервюиращ: Какви снимки?
Итачи: Не него и на бившия му съотборник Дейдара.
Интервюиращ: Ти в момента какво искаш, като знаеш, че ако стоиш със съотборника си, може да ти се случи нещо?
Итачи: Искам да се излекуват тез пъпки от моя Шаринган, и тогава Сасори ще види!
Карбовски: Този материал, беше съкрушителен. Сега драги зрители ще ви запознаем, с мъжът изнасилил Итачи. Ще ви запознаем със 35 годишния Акасуна Но Сасори.
Интервюиращ: Вие сте Акасуна Но Сасори, нали? И сте съотборник на Итачи, момчето което сте изнасилили.
Сасори: Какво съм го правил? Накарах го да се трансформира, защото ме дразни... А и тялото е на Итачи, а фактически еба жената!
Интервюиращ: Ама вие изнасилвате малки момиченца!
Сасори: Не ги изнасилвам, аз ги еба! А и те не са момиченца, а жени!!! И всички жени са курви!
Интервюиращ: Е щом са курви, това означава, че и вашите са курви!
Сасори: Мойте не са! Те са жени! Аз говоря за онез лапенца, дет са на по 15/16 годинки.
Карбовски: Драги зрители, явно Сасори брои отзад напред годините. Вие сами видяхте, че жените са на 7/8 години, а лапенцата на по 15/16. Но да видим какво става нататък.
Интервюиращ: Вие мислите ли да продължавате, да изнасилвате Итачи?
Сасори: Да си призная, тоз идиот за нищо не става. Знай да прай само цигански снимки с Фотошоп. Ама, тъй като нямам 8 годишни жени, ще изнасилвам него!
Интервюиращ: Значи ти смяташ, че ще продължиш да изнасилваш Итачи...
Сасори: Ми ко да го прая? Освен да го еба, за друго не става.
Интервюиращ: А вие не мислите ли, че на него не му е приятно това, което правите? Интересува ли ви, той как се чувства?
Сасори: Хич не ми пука! Тва му е наказанието, за дето няма кво да прай по цял ден, и прай снимки на Фотошоп!
Карбовски: Сасори казва, че Итачи нямал какво да прави по цял ден, освен снимки на Фотошоп. Заради снимките ли си пати Итачи, или заради грешката на съотборника си? Вижте нататък.
Интервюиращ: Вие за какво изнасилвате Итачи? Каква е причината?
Сасори: Причината ли? Причината е тази, че аз останах без жени, а Итачи може трансформация, и заради това трябва да го еба!
Интервюиращ: Ама вие така ставате буквално гей!
Сасори: Ще кажа това, което казах на останалите от Акатски: Тялото е на Итачи, а фактически еба жената! И не съм гей!
Карбовски: Това беше Сасори, съотборникът-изнасилвач на Итачи. Нека сега да поговорим малко с Лидера на Акатски.
Интервюиращ: Вие сте Лидера на Акатски, нали?
Пейн: Да, Лидера съм.
Интервюиращ: А защо не защитихте Итачи, когато той ви е казал, че Сасори го е изнасилил?
Пейн: Да е внимавал... Ако имаше малко повече мозък, щеше да победи Сасори, ама той е тъп...
Интервюиращ: Имате ли правило против изнасилването, в Организацията?
Пейн: Такова правило няма, но има едно друго: Че Акатски членовете не могат да се ебат. Под ебат имам предвид да правят секс, да проституират и така нататък. Няма нищо за изнасилване! И още едно правило има: АКО НЕ СЕ МАХНЕТЕ, ЩЕ ВИ ПРЕЧУКАМ!!!
Карбовски: Пейн не пожела повече да говори. Той направо ни изгони. Това беше историята на изнасиления Итачи, който сигурно ще бъде изнасилен още един път. А дали Итачи може да намери помощ при тяхната, така наречена АНБУ полиция? Или те на престъпници не помагат? Това ще покаже само времето. Това беше от нас, ако и вие искате да споделите историята си, моля ви пишете ни на и-мейла по долу!
Върнете се в началото Go down
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

FanFic Itachi Uchiha Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FanFic Itachi Uchiha   FanFic Itachi Uchiha I_icon_minitimeПон Мар 19, 2012 11:50 pm

-- В къщата на Фугаку и Итачи --

Фугаку беше ядосан, заради нощта с колегите му.
- Заради тях... Не можах да ти се насладя! - изкрещя той на отпадналия Итачи.
Итачи не говореше. Не се учудваше вече от нищо и никой. Той знаеше, че баща му го използва само, за да го продава на разни изверги като колегите му! Фугаку мислеше какво да прави в бъдеще със сина си. Накрая измисли! Щеше да му направи снимки и да ги качи в някакъв сайт.
- Тъй като не знам какво да те правя, ще ти направим профил в сайт за запознанства!
- Не искам! - успя да изшепне Итачи.
- Не те чувам, каквото и да кажеш! Ставай. Ще ти правим снимки. - каза Фугаку.
Итачи не можеше да стане, което ядоса Фугаку. Той извади колана от панталона си и започна да налага Итачи, където свари! Итачи вече напълно загуби силите си. Фугаку се ядоса още повече. Той хвана Итачи за косата и го завлече до един стол. Взе камерата си и започна да го снима чисто гол... След снимките го регистрира в сайт за запознанства и отметна "търся мъже".
След около два часа, вълна от писма заля профила на Итачи. Писма от сорта на: "Много си сладък, Искаш ли секс, Кога ще се видим, за да се забавляваме" бяха най-много. Фугаку започна да отговаря на писмата, които го заинтересуваха. Даде адреса си на няколко мъже. Скоро тези господа щяха да се забавляват с Итачи срещу заплащане от 500 рю.
Преди мъжете да дойдат и да отнемат Итачи от Фугаку, Фугаку реши да се забавлява с него. Тъй като Итачи беше много отпаднал, беше лесен за връзване. Фугаку го завърва и беше готов да му прави садо-мазо. Грабна една игла и започна да я забучва в полукълбата му. Това го изнерви, а и Итачи не проявяваше никакви признаци на живот. Тъкмо, когато се готвеше да му навре вибратор в гъза, звънеца звънна. Фугаку отвори и видя непознати мъже.
- Кои сте вие? - попита той.
Един от мъжете отговори, че са хора, които били готови да се забавляват с Итачи. Фугаку ги покани вътре. Заведе ги в стаята им и им каза:
- Та-да! Това е Итачи.
Хората със злобни усмивки се втурнаха към момчето, напълно игнорирайки баща му.
- Забавлявайте се господа! След като приключите оставете парите в онази шапка на шкафа. - каза им Фугаку и излезе.
Той беше застанал на вратата и подслушваше. Идваха постоянни викания и стенания, които сигурно бяха на Итачи. "Ех, тъп мой синко... Не можах отново да те еба!" мислеше си Фугаку.
Мъжете бързо свършиха и оставиха парите, където им беше казано. Те решиха да си тръгват. Единия каза на Фугаку, че може пак да наминат, за да се насладят на момчето. Фугаку изпрати хората и се върна в стаята.
- Итачи, какво е ставало тука? Да не са дошли диви свине? - попита Фугаку като ударен.
- Сякаш не знаеш, какво се случи... Естествено, ти пак ме продаде! - отвърна Итачи.
- Продал, не продал все тая. Вече е мой ред! - отвърна Фугаку.
Той бързо се съблече и бързо влезе в Итачи. Не можеше да свърши, както обикновено, но пак успя... Итачи беше много изморен и веднага изпадна в безсъзнание. Фугаку пък заспа върху него.
На следващата сутрин Фугаку, когато заминаше на работа и каза на Итачи:
- Ще те оставя да си починеш няколко дни. Радвай се.
Върнете се в началото Go down
ItachiUchiha
Избягал нинджа
Избягал нинджа
ItachiUchiha


Брой мнения : 141
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Местожителство : София
Male

FanFic Itachi Uchiha Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FanFic Itachi Uchiha   FanFic Itachi Uchiha I_icon_minitimeПон Авг 20, 2012 11:27 pm

Що му ебете майката? Горкия ми герой... FanFic Itachi Uchiha 2194


Юри: Имаме си причина! FanFic Itachi Uchiha 557955
Върнете се в началото Go down
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

FanFic Itachi Uchiha Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FanFic Itachi Uchiha   FanFic Itachi Uchiha I_icon_minitimeСря Авг 22, 2012 11:19 pm

-- В къщата на Фугаку и Итачи--

След всичкото това, което се случи с Итачи в последните дни, той се разболя. Болеше го главата, постоянно му се гадеше... Фугаку не искаше да пипне нещо от него, заради това го изпрати на лекар.
- Следващия! - изкряска някакъв глас.
Итачи отвори вратата и влезе в лекарския кабинет. На един стол стоеше един доста едър доктор, който беше и много грозен.
- Кажи от какво се оплакваш младежо!
Итачи започна да разказва всичко, а лекаря го слушаше доста внимателно... Лекаря въздъхна тежко и му каза:
- Ела с мен в другата стая... Ще трябва да те прегледам! - каза лекаря и отключи вратата на другата стая. Итачи влезе вътре, а лекаря го последва и заключи отново вратата. Бравата на вратата беше от специалните. Тези, които се заключват, когато се завъртят.
- Останете по бельо и легнете на това легло.
Итачи беше твърде уплашен и не знаеше какво да прави. Мислеше си какво може да му се случи. Мислеше си, че може и лекаря да го изнасили... (Ах какви правилни мисли имаш, мазен хакер такъв!)
- Ще ти инжектирам това! - каза лекаря на Итачи, показвайки му някаква спринцовка. - Не се тревожи! Това лекарство ще ми покаже дали имаш някакви наранявания около коремната област!
Итачи не му повярва, затова започна да се дърпа, но лекаря го хвана за едната ръка и заби иглата в нея. След секунди Итачи започна да вижда замъглено. Започна да му се вие свят.
- Казах ли, че излъгах? - каза присмивайки му се лекаря. - Това е наркотик! Не се ли чувстваш малко като макарон?
Този наркотик парализираше нервите, за да не можеш да се мърдаш... Итачи не можеше да говори, нито да се движи. Беше му много трудно и да мига. От очите му започнаха да излизат сълзи, но той знаеше, че не плаче.
- О, не се тревожи за сълзите! - каза лекаря. - Точно това е забавното! Те са страничен ефект от наркотика.
На лекаря това му харесваше. Съблече се и започна да си бие чекия, гледайки момчето. Лекаря винаги си носеше един аксесоар, който използваше при такива ситуации. Сложи го в устата на момчето, която се отвори толкова, колкото да се побере нечии хуй. Лекаря беше готов да се изпразни, затова навря хуя си в дупката на аксесоара и се изпразни в устата на Итачи. Гледаше красивото момче и му се искаше вече да започват, но първо трябваше да го възбуди. Обърна Итачи по гръб и започна да ближе зърната му и да се мъчи да мачка гърдите му. След това го обърна по корем и постави краката му в кучешката поза. Започна да мачка полукълбата му... Вкара един от пръстите си в задника му, а Итачи не показа никаква емоция.
- Така ми харесваш, кученце! Кротко и тихичко... - повтаряше му доктора.
Не след дълго доктора вкара члена си в момчето. Болката, която изпитваше Итачи беше ужасна, но не можеше нито да говори, нито да помръдне. Едрият мъж започна бясно да влиза и излиза от момчето. Той го ебеше бързо и грубо, докато не свърши. След като свърши топла вълна от сперма заля вътрешността на ануса на Итачи. Лекаря стана и отново започна да вкарва хуя си в отвора на аксесоара. Той вкара изцяло дебелия си пенис в устата на момчето, което започна да се дави.
- О, още по-навътре ли го искаш? Не мога повече, сладур. Недей да плачеш де... Възбуждаш чичко доктор още повече.
След като доктора се изпразни, той се обади на някакъв телефон.
"Готово. Момчето е наред, няма никакви следи от някакви разкъсвания... Просто е пипнал някоя епидемия!"
След това телефонът се затвори.
- Радвай се, куче! Идват за теб!
Кой идваше, Итачи не знаеше... Може би идваха хора да го вземат, за да го продадат някъде зад граница? Или просто идваше баща му?
Итачи се молеше да е баща му, защото поне знаеше, че има кой да го пази, каквото и да му се случи. МЪжът отново застана пред отвора на аксесоара. Вкара отново члена си вътре, но този път не го изкара. Не му пукаше какво щеше да стане с момчето. Итачи се давеше, мъчеше се да диша, но не можеше затова започна бавно да загубва съзнание... След като припадна, мъжът извади пениса си от устата на момчето. Извади един вибратор от един шкаф и започна да насилва Итачи с него. Итачи получи доста сериозни външни разкъсвания, защото вибраторът беше доста голям. Когато видя какво беше направил, докторът спря и извади вибратора.
- Леле колко тесен си бил, куче!
Взе някакви марли и дузина лекарства. За минута кръвта спря. От същия шкаф, от който извади вибратора лекаря извади малка, стъклена тръбичка. Обърна момчето по гръб и хвана хуя му. Вкара тръбичката в пениса на момчето. Започна да я вкарва и изкарва... Това му достави удоволствие, докато не чу почукване на вратата. Извади тръбата и прибра всичко по мястото му. Отключи врътата и излезе. Отиде да отвори другата врата. На вратата се показа Фугаку, който каза на лекаря:
- Дойдох да прибера проститутката!
Лекаря го опъти, а Фугаку взе на ръце припадналия Итачи.
- Само да ти кажа... Няма да може да прави секс около 2 седмици, защото без да искам му разпорих гъза... - каза лекаря.
- Няма значение... Има си и други методи за мъчение. - отвърна Фугаку и излезе.
Прибраха се в къщи и Фугаку остави Итачи да се събуди.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





FanFic Itachi Uchiha Empty
ПисанеЗаглавие: Re: FanFic Itachi Uchiha   FanFic Itachi Uchiha I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
FanFic Itachi Uchiha
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» FanFic Sasuke Uchiha
» FanFic Madara Uchiha
» FanFic Ten Ten
» FanFic Gay
» FanFic Sai

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NaruTo :: Други занимания във форума :: FanFic-
Идете на: