NaruTo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NaruTo

Това е сайт за нашето известно аниме Наруто!
 
ИндексТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Съновник

Go down 
АвторСъобщение
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

Съновник Empty
ПисанеЗаглавие: Съновник   Съновник I_icon_minitimeВто Ное 17, 2009 9:23 am

Тук ще обсъждаме нашите сънища, какво сме сънували и така нататък!
Върнете се в началото Go down
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

Съновник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съновник   Съновник I_icon_minitimeВто Ное 17, 2009 9:35 am

Аз бях голяма жена, слаба, красива! Бях облечена в червено-зелени дрехи и с кафеникав меч в ръка! Ходих от лаборатироя на лаборатория и убивах хора с "Болстар" - проклятието на Тъмния Господар! Имах среща в лаборатория 3 с "Дарителя" на Болстар. Той се опита да ми сложи Болстар на врата, но аз го раздрах по ръката! Побягнах към лаборатория 4. Там срещнах два мои приятеля - Гюлтен и Кирил! Намерих два пистолета и им ги дадох! Гюлтен легна на едно легло и се зави - оставяйки навън само главата си! Забелязах на Кирчо Болстар-а и веднага разбрах, че той е предател! Много исках да го убия и го направих! Отсякъх главата му, и си мислех, че вече е мъртъв, но не беше така! Той беше жив. Разбрах, че трябваше да разрежа Болстар и нарязах Кирчо на парчета почвайки от главата и Болстар-а до петите! Помислих си, че и Гюлтен е с Болстар и наистина бях права! Тя скри от мен това, страхувайки се да не умре! Но нямаше как - трябваше да я убия! И го направих! Имах среща в лаборатория 6 с "Дарителя". Там ме пресрещнаха много хора с Болстар, нямаше как трябваше да ги очистя, и без никаква милост режех по Болстар вратовете им! Но странното беше, че нямаше кръв по никоя от жертвите! Дойде "Дарителя" и пак се опита да ми лепне Болстар, защото знаеше, че аз мога да го победя, но този път аз побягнах към лабораториите нататък! Загърбих миналото и приятелите! Оставих хиляди мъртви след мен! Но нямаше накъде! Те бяха прокълнати! Бях в лаборатория 10. Там убих около 100 приемника на Болстар. "Дарителя" пак ме срещна! Този път беше решаващ. Нарязах го по Болстар, но той се съживи! Разбрах, че той не може да умре нарязан по Болстар-а на врата си! Реших, че трябва да нарежа пръстите, с които даряваше Болстар! Направих го! Той умря. Трябваше да се върна до лаборатория 1 и да избягам от това прокълнато място, но бях заобиколена от ужас! Всеки, когото убих беше с Болстар и кръвта му беше около тялото му! Разбрах, че съм направила една голяма касапница и то заради една малка прокълната звезда! "Дарителя" преди да умре ми даде бележка с местонахождението на "Истинския Господар на Болстар" На бележката пишеше:
"Следвай кръвта... Когато видиш едно кървясало петно от Болстар и е към някоя от посоките на Земята следвай ги! Така ще намериш "Господаря"!" Сритах "Дарителя" един път, защото бях ядосана и започнах да следвам Посоките на Земята по Болстар-а!
Върнете се в началото Go down
MetalForever
Хокаге
Хокаге
MetalForever


Брой мнения : 522
Join date : 03.05.2009
Age : 29
Местожителство : Девня
Female

Съновник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съновник   Съновник I_icon_minitimeСря Май 05, 2010 8:28 pm

В училище всички карахме Биология О.О. Когато 7 "Б" имат Биология всички класове имат, и караме в музиката. Колева беше донесла някакви раци, корали и риби. Стойчо отсъстваше. Магдалена попита:
- Какви експерименти ще правим с тези неща?
Колева каза:
- Ще ви отрязваме малко от главата, ще ви слагаме корали, раците ще ви избождат очите, а рибите ще живеят в коралите, и така ще заприличате на мърши.
Всички се уплашиха. Изведнъж дойде Дон Корлеоне, който беше Стойчо О.О и каза:
- Искам веднага учениците: Магдалена, Христо (7”Б”) Добчо (6 клас).
Те станаха и тръгнаха с него. След това Магдалена го попита:
- Ами Илина? Тя ти е приятелка.
Дон Корлеоне (Стойчо) се върна и каза:
- А и Илина. И тя да дойде.
Тръгнахме за остров Сицилия. И веднага Корлеоне ни възложи задачи - да взимаме дрогата, да пренасяме стоките. Христо умря внезапно О.О. След като се върнахме в къщата-замък на Корлеоне, Стойчо се разболя и на смъртно легло ми каза:
- Отиди в България и намери Любо. Трябва да му кажа нещо.
Аз отидох до България и взех Любо със себе си. Заведох го в Сицилия при Стойчо, който му каза:
- Внимавай! Този който събира мафии след като лидерите им са починали убива най-добрите им приятели, и завладява мафията. Аз ще умра, за това те предупреждавам. Внимавай!
И ме накара да го върна в България. Направих го. На мене ми възложи задачата да убия оня дето събира мафиите без жив лидер! Аз отидох в неговата къща и той ми каза:
- Чаках те! Дон Корлеоне умира нали? Ха ха. Най-накрая - Корлеонската мафия под моя власт. Ще ти кажа нещо: Ако отидеш при семейството ми в Рим - Италия, няма да превзема Корлеонската мафия.
Аз го попитах:
- И какво да правя в Рим? Защо ми е да ходя при твоето семейство?
Той ми каза:
- Кажи им, че съм мъртъв. Че Корлеонската мафия ме уби.
Аз си тръгнах и казах на Стойчо:
- Тъпанара, който събира мафиите без лидер, иска да отида в Рим, да кажа на семейството му, че е мъртъв. Че Корлеонската мафия са го очистили.
- Да не си посмяла! Семейството му е ужасно! Аз, преди да умра не избирам най-близките си приятели за наследници на лидер мястото, а другите. Заради това ти си достойна за титлата ЛИДЕР на Корлеонската мафия! - каза той. О.О
Състоянието му се влоши много бързо. Нямах време, аз знаех че няма да съм достоен лидер на мафията Корлеоне, но имах друга възможност. Отидох при семейството на оня, дето събира мафии без лидер.
- Вашия съпруг, госпожо е мъртъв! Ако нямате против си заминавам! - казах аз на жена му.
- Ха... Преди 1 час умря. Лично го убих. - каза ми тя.
След това извика някаква охрана, която ме изпъди от къщата и аз се завърнах в Сицилия при Корлеоне. Прибрах се и видях - Дон Корлеоне (Стойчо) на крака - жив и здрав. О.О Той събра мафията и с гордост изрече:
- Провъзгласявам Илина за помощник управител на Корлеоне мафията.
След тези негови думи, Магдалена внезапно получи инфаркт. О.О. Бях съкрушена от смъртта и, и не можах за около 10 години да поема помощник лидерството лесно. Беше ми трудно... Обаче всичко се оправи и след време, вече превъзмогнала смъртта на Магдалена, взех помощник лидерството на сериозно. И Корлеоне стана най-прочутата мафия в света!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Съновник Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съновник   Съновник I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Съновник
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NaruTo :: Други занимания във форума :: Spam-
Идете на: